• چهارشنبه،28 آذر 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 482
    کد: 142510
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۲۵

    مسئول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان خبر داد؛

    برگزاری مسابقه عکاسی و نقاشی با موضوع زلزله و مدیریت بحران
    برگزاری مسابقه عکاسی و نقاشی با موضوع زلزله و مدیریت بحران

     

    مسئول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان خبر داد؛
    برگزاری مسابقه عکاسی و نقاشی با موضوع زلزله و مدیریت بحران

    مسئول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان از برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع《زلزله و مدیریت بحران》و مسابقه نقاشی با نام《خانه ما امن، محکم و زیباست》خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛ محمدرضا مهردوست با اعلام این خبر گفت: مسابقه عکاسی زلزله و مدیریت بحران توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی و با همکاری دبیرخانه فن آوری های نوین صنعت ساختمان در حال برگزاری است.
    وی گفت: این مسابقه با هدف بازنمایی حقایق نهفته در خسارات ناشی از زلزله، بازنمایی تلفات جانی و مالی از زلزله، تاثیرات اجتماعی ناشی از فاجعه زلزله، تاثیر زلزله بر آثار تاریخی، بازنمایی عیوب و عدم مقاومت سازه ها در برابر زلزله، بازنمایی عدم اجرای صحیح سازه های مقاوم در برابر زلزله و بازنمایی مقاومت سازه ها پس از زلزله برگزار
    می شود.
    مهردوست ادامه داد: تاریخ ارسال آثار از 14 الی 27 آذرماه 96 خواهد بود.
    مسئول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان افزود: برای دریافت اطلاعات بیشتر به تارنمای www.mhud.ir مراجعه و یا با شماره های 37675222 و 25 تماس حاصل نمایند.
    مهردوست در خصوص مسابقه نقاشی نیز گفت: این مسابقه برای گروه سنی 5 تا 13 سال و موضوعات «خانه ای که در آن زندگی می کنید» و «خانه ای که دوست دارید در آن زندگی کنید چه شکلی است» و «خانه محکم چه خانه ای است» برگزار می شود.
    مسئول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان گفت: تاریخ ارسال آثار نقاشی از 15 آذر الی 10 بهمن ماه 96 می باشد.

     

    دریافت پوستر مسابقه نقاشی

    در یافت پوستر مسابقه عکاسی

     

    مسئول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی خبر داد :
    برگزاری گردهمایی زلزله و مدیریت بحران در مشهد مقدس

    گردهمایی زلزله و مدیریت بحران با موضوع آسیب شناسی زلزله اخیر کرمانشاه )سرپل ذهاب( توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی، دبیرخانه فن آوری های نوین صنعت ساختمان و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با همکاری مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد در مشهد مقدس برگزار می گردد.
    به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی؛ محمدرضا مهردوست مسئول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: در این گردهمایی محمد شکرچی زاده رییس مرکز تحقیقات راه و ساختمان و معاون وزیر راه و شهرسازی، بهرام عکاشه پدر علم زلزله ایران، علی بیت الهی رییس بخش مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و دیگر اساتید برجسته کشوری سخنرانی خواهند کرد.
    وی ادامه داد: حضور در این گردهمایی دارای امتیاز تمدید پروانه برای مهندسین عمران خواهد بود.

     

    دریافت پوستر گردهمایی زلزله و مدیریت بحران

    تعداد بازدید: 482
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر