• دوشنبه،01 مرداد 1397
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 311
    کد: 115710
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۰۷

    انتخاب سرپرست مدیریت بحران شهرداری مشهد به عنوان رییس شبکه آسیایی جوامع ایمن

    شبکه آسیایی جوامع ایمن زیر مجموعه سازمان بهداشت جهانی دبلیو.اچ.او است که در سال 1999 فعالیت‌های خود را در حوزه ایمنی و سلامت آغاز کرد.
    انتخاب سرپرست مدیریت بحران شهرداری مشهد به عنوان رییس شبکه آسیایی جوامع ایمن
     

     

    انتخاب سرپرست مدیریت بحران شهرداری مشهد به عنوان رییس شبکه آسیایی جوامع ایمن

    در آخرین دور انتخابات ریاست اعضای شبکه آسیایی جوامع ایمن، سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد به عنوان رئیس 4 ساله این شبکه انتخاب شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، با پایان یافتن دوره ریاست قبلی شبکه آسیایی جوامع ایمن، انتخابات برای تعیین ریاست و اعضای هیات مدیره جدید در مهرماه سال جاری همزمان باسپتامبر 2016 برگزار شد و امیر عزیزی سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد به مدت 4 سال تا مهرماه سال 99 همزمان با سپتامبر 2020 به عنوان رئیس جدید شبکه آسیایی جوامع ایمن انتخاب گردید.
    سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد با بیان این مطلب، عنوان کرد: شبکه آسیایی جوامع ایمن زیر مجموعه سازمان بهداشت جهانی دبلیو.اچ.او است که در سال 1999 فعالیت‌های خود را در حوزه ایمنی و سلامت آغاز کرد.
    امیر عزیزی ادامه داد: در طی 3 دوره گذشته روسای این شبکه از کشورهای هنگ‌کنگ، چین و تایوان انتخاب شده بودند.
    وی با اشاره به عضویت 9 کشور آسیایی در جوامع ایمن، اظهار کرد: کشورهای ایران، چین، ویتنام، هنگ‌کنگ، تایوان، تایلند، ژاپن و ترکیه 9 عضو شبکه آسیایی این شبکه به شمار می‌روند و در مجموع 170 شهر از کشورهای یاد شده عضو شبکه هستند.
    سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد در ادامه افزود: از هر کشور یک نماینده برای ریاست این شبکه معرفی شد و با رأی اعضای شبکه آسیایی از کشورهای مختلف، رئیس این دوره انتخاب گردید.
    عزیزی بیان کرد: در حال حاضر یک نماینده از کشور تایوان، یک نماینده از کشور هنگ‌کنگ و 4 نماینده از ایران اسلامی مجموع اعضای هیئت مدیره جدید این شبکه را تشکیل می‌دهند.
    وی با بیان اینکه آخرین دور برگزاری جلسه هئیت مدیره شبکه آسیایی جوامع ایمن در کشور هنگ‌کنگ برگزار شد، گفت: جلسه هئیت مدیره جدید همزمان با رویداد مشهد 2017 و برپایی هشتمین اجلاس آسیایی جوامع ایمن از شانزدهم تا هجدهم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد و از دبیرخانه شبکه اجلاس آسیایی جوامع ایمن رونمایی می‌شود.
    نجمه کیشی

     
    تعداد بازدید: 311
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر